مرتب سازی شال و روسری

همه خانم ها تعداد زیادی شال و روسری در کمدهایشان دارند که گاهی انبوه این اکسسوری ها باعث ایجاد شلوغی و بی نظمی در کمد می شود. به همین علت ما قصد داریم تا در این بخش شما را با ایده هایی ناب برای سازماندهی شال و روسری آشنا کنیم. این ایده ها روش های مناسبی هستند تا شما شلوغی و بی نظمی کمدتان را از بین ببرید.

یکی از بیشترین اکسسوری هایی که خانم ها از آن استفاده می کنند، شال و روسری است. شال و روسری ها تاثیر بسیار زیادی در استایل خانم ها دارند به همین علت نگهداری آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. سازماندهی شال و روسری در کمد یکی از کارهایی است که هم به زیبایی کمد و هم به مرتب نگه داشتن این اکسسوری ها کمک زیادی می کند. در این بخش قصد داریم شما را با چند ایده جالب برای سازماندهی به شال و روسری ها در کم آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ایده هایی ناب برای سازماندهی شال و روسری در کمد

برای سازماندهی شال و روسری در کمد شما می توانید از ایده هایی بسیار ساده اما کاربردی استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا هم کمدی زیبا و خاص، درست درخور و لایق شخصیت تان داشته باشید و هم از این اکسسوری های زیبا و حساس به خوبی نگهداری کنید. حال بهتر است تا چند ایده جالب برای سازماندهی شال و روسری برایتان عنوان کنیم تا با آنها آشنا شوید.

مرتب سازی شال و روسری
مرتب سازی شال و روسری

از آویز شال و روسری استفاده کنید

یکی از ایده های جالب و ساده ای که شما می توانید برای نظم بخشیدن به شال و روسری هایتان در کمد استفاده کنید، آویز شال و روسری است. با استفاده از این آویزها که انواع مختلفی هم دارند، شما می توانید انواع شال و روسری هایتان را با نظم و ترتیب در کمدتان بچینید و از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری کنید.

کمد لباس مرتب

استفاده از طناب

اگر به خلق ایده های خاص و زاییده ذهن خودتان علاقه مند هستید، می توانید از طناب کنفی برای نگهداری شال و روسری استفاده کنید. به این صورت که طنابی با ضخامت مناسب را در کمدتان آویزان کنید. حالا شال ها و روسری هایتان را با استفاده از گره های خاص روی طناب فیکس کنید. شما می توانید این کار را برای شال ها و روسری هایی انجام دهید که فعلا قصد استفاده از آنها را ندارید. زیرا این روش باعث چروک شدن شال و روسری ها می شود و در صورتی که شما بخواهید روزانه از آنها استفاده کنید، مجبور به اتوکشی خواهید بود.

استفاده از آویز نردبانی

آویز نردبانی یکی از ایده های خلاقانه برای سازماندهی شال و روسری است که شما می توانید آن را در ابعاد و اندازه های مختلف تهیه کنید و یا آن را بسازید. این نردبان اگر کوچک باشد، برای استفاده داخل کمد مناسب است و اگر اندازه بزرگتری داشته باشد، برای استفاده در گوشه اتاق کاملا مناسب است. بنابراین این نردبان را تهیه کنید و روسری ها و شال هایتان را با نظم و ترتیب روی آن آویزان کنید.

مرتب سازی شال و روسری
مرتب سازی شال و روسری

شال و روسری ها را لوله کنید

یکی دیگر از ایده های ناب برای سازماندهی شال و روسری این است که شما آنها را به صورت لوله های پارچه ای در بیاورید. سپس آنها را با نظم و ترتیب داخل کشو بچینید. با این کار هم فضای کمتری اشغال کرده اید، هم به خرید وسیله دیگری نیاز ندارید و هم کاری متفاوت انجام داده اید. این کار برای روسری های قواره بزرگ و همچنین شال بسیار مناسب است.

خانه مرتب

مرتب سازی شال و روسری
مرتب سازی شال و روسری

استفاده از سینی های شیشه ای برای سازماندهی شال و روسری

یکی دیگر از ایده هایی که شما می توانید برای نظم و ترتیب بخشیدن به شال و روسری هایتان از آن استفاده کنید، سینی شیشه ای است. برای استفاده از این سینی می توانید آن را در ابعاد یکسان برش بزنید. حال به سلیقه خودتان می توانید این برش ها مربعی باشند یا مستطیلی. سپس می توانید آنها را با چسب به یکدیگر متصل کنید و در کشو قرار دهید. حالا شال و روسری هایتان را با نظم و ترتیب در فضاهای خالی قرار دهید و از ایده ناب خودتان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.